Polacy z medalami na Wind Games!

Wind Games to najbardziej znana cykliczna impreza indoor skydivingu. Andrzej Sołtyk startował w 3 konkurencjach szybkościowych-solo speed, dwóka dynamiczna i czwórka dynamiczna i nie miał sobie równych. Szesnastolatek z Polski wygrał 2 złote medale i 2 way i 4 way, a w solo speed zabrakło mu 0,2 sekundy do złota.

Jeszcze nikt nigdy w lataniu tunelowym nie zdołał wygrać tyle złotych medali!

Dodatkowo polska druzyna VFS zdobyła złoto!!!

SkyRiders (Maciej Michalak, Waldemar Suwiński, Adrian Suwiński, Marcin Seń), którzy w tym roku stanęli na najwyższym miejscu na podium w kategorii VFS i zdobyli kolejne ZŁOTO dla Polski

Nieprawdopodobny sukces polskiej reprezentacji VFS (Vertical Formation Skydiving) na zawodach prestiżowych, międzynarodowych zawodach The Wind Games! Jeszcze nigdy, żadna drużyna z Polski nie stanęła tak wysoko na podium w tej kategorii.T eam SkyRiders (Maciej Michalak, Waldemar Suwiński, Adrian Suwiński, Marcin Seń), którzy w tym roku zdobyli dla Polski ZŁOTY medal, zgodnie twierdzą, że to dopiero początek ich drogi i mimo przeciwności nic ich nie zatrzyma w drodze na szczyt. Kolejny etap? World Cup of Indoor SkydivingBahrainie pod koniec tego roku. Trzymamy kciuki!